1206Y2001P50DCT
Part Number:
1206Y2001P50DCT
Opis:
CAP CER 1206
Arkusz danych:
1206Y2001P50DCT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206Y2001P50DCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±0.5pF
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206Y2001P50DCT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1.5pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 1206
Pojemność:1.5pF