1206Y0500331MDT
Part Number:
1206Y0500331MDT
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 330PF 50V X7R 1206
Arkusz danych:
1206Y0500331MDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206Y0500331MDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1206Y0500331MDT
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 330PF 50V X7R 1206
Pojemność:330pF