1206J5000471FFT
1206J5000471FFT
Part Number:
1206J5000471FFT
Opis:
CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1206
Arkusz danych:
1206J5000471FFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206J5000471FFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206J5000471FFT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:470pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1206
Pojemność:470pF