1206J5000270MDT
1206J5000270MDT
Part Number:
1206J5000270MDT
Opis:
CAP CER 27PF 500V X7R 1206
Arkusz danych:
1206J5000270MDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206J5000270MDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206J5000270MDT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:27pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 27PF 500V X7R 1206
Pojemność:27pF