1206J2500121KDR
1206J2500121KDR
Part Number:
1206J2500121KDR
Opis:
CAP CER 120PF 250V X7R 1206
Arkusz danych:
1206J2500121KDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206J2500121KDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206J2500121KDR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:120pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 120PF 250V X7R 1206
Pojemność:120pF