1111J3000300FQT
Part Number:
1111J3000300FQT
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 30PF 300V C0G/NP0 1111
Arkusz danych:
1111J3000300FQT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1111J3000300FQT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:300V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.070" (1.78mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1111 (2828 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1111J3000300FQT
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:30pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Opis:CAP CER 30PF 300V C0G/NP0 1111
Pojemność:30pF