10WXA1000MEFCT810X9
10WXA1000MEFCT810X9
Part Number:
10WXA1000MEFCT810X9
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
1.10WXA1000MEFCT810X9.pdf2.10WXA1000MEFCT810X9.pdf
Wprowadzenie
Kupować 10WXA1000MEFCT810X9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:WXA
tętnienia prądu:460mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:10WXA1000MEFCT810X9-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:10WXA1000MEFCT810X9
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:1000µF