10TWL220KEFC10X16
Part Number:
10TWL220KEFC10X16
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 220UF 10% 10V RADIAL
Arkusz danych:
1.10TWL220KEFC10X16.pdf2.10TWL220KEFC10X16.pdf
Wprowadzenie
Kupować 10TWL220KEFC10X16 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±10%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:TWL
tętnienia prądu:-
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:10TWL220KEFC10X16
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.689" (17.50mm)
Rozszerzony opis:220µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 10% 10V RADIAL
Pojemność:220µF