10SEP270M+T
10SEP270M+T
Part Number:
10SEP270M+T
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Arkusz danych:
10SEP270M+T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 10SEP270M+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:185mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3.7A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:P16369TB
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:10SEP270M+T
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:270µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Pojemność:270µF