100ZLH390MEFC18X20
100ZLH390MEFC18X20
Part Number:
100ZLH390MEFC18X20
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.100ZLH390MEFC18X20.pdf2.100ZLH390MEFC18X20.pdf
Wprowadzenie
Kupować 100ZLH390MEFC18X20 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:ZLH
tętnienia prądu:1.072A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:100ZLH390MEFC18X20-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:100ZLH390MEFC18X20
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:54 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:390µF