Kupować 0TLS060.TXLS z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 170V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm) |
| Seria: | POWR-GARD® TLS |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial Bend Cylinder |
| Inne nazwy: | TLS060.TXLS TLS060LS TLS60LS |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | 0TLS060.TXLS |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 60A 170VDC RAD BEND |
| Aktualna ocena: | 60A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA |
| Zatwierdzenia: | CE, UR |
| Aplikacje: | Telecom |
| Email: | [email protected] |