0SOO01.4Z
Part Number:
0SOO01.4Z
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12870 Pieces
Arkusz danych:
0SOO01.4Z.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0SOO01.4Z z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:125V
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:POWR-GARD® SOO
Czas odpowiedzi:Slow
Opakowania:Bulk
Package / Case:S Type Plug
Inne nazwy:SOO01.4Z
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:0SOO01.4Z
Typ bezpiecznika:Edison Plug
cechy:-
Opis:FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC
Aktualna ocena:1.4A