0RLS050.T
Part Number:
0RLS050.T
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15806 Pieces
Arkusz danych:
0RLS050.T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0RLS050.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)
Seria:POWR-GARD® RLS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:RLS050
RLS050.T
RLS50
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Numer części producenta:0RLS050.T
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Aktualna ocena:50A