0NLS012.T
Part Number:
0NLS012.T
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/500VDC
Arkusz danych:
0NLS012.T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0NLS012.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:500V
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Seria:POWR-GARD® NLS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:NLS012
NLS012.T
NLS12
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:0NLS012.T
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/500VDC
Aktualna ocena:12A