0LKS040.S
Part Number:
0LKS040.S
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE LINK 40A 600VAC NON STD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14730 Pieces
Arkusz danych:
0LKS040.S.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0LKS040.S z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:1.063" Dia x 4.248" L (27.00mm x 107.90mm)
Seria:POWR-GARD® LKS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:LKS040
LKS040.S
LKS40
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Numer części producenta:0LKS040.S
Typ bezpiecznika:Fuse Link
cechy:-
Opis:FUSE LINK 40A 600VAC NON STD
Aktualna ocena:40A