0805Y2000221FFR
Part Number:
0805Y2000221FFR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0805
Arkusz danych:
0805Y2000221FFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0805Y2000221FFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.051" (1.30mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:0805Y2000221FFR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:220pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0805
Pojemność:220pF