Kupować 0805L075SLYR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 6V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 200ms |
| Grubość (maks): | 0.030" (0.75mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm) |
| Seria: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 160 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 40 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), Concave |
| Inne nazwy: | F4151TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 0805L075SLYR |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave |
| Opis: | PTC RESETTABLE 6V 0.75A LOR 0805 |
| Obecny - Trip (It): | 1.5A |
| Obecny - Max: | 50A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 750mA |
| Zatwierdzenia: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |