0805J2006P80DUT
Part Number:
0805J2006P80DUT
Opis:
CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0805
Arkusz danych:
0805J2006P80DUT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0805J2006P80DUT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±0.5pF
Grubość (maks):0.051" (1.30mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:0805J2006P80DUT
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:6.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0805
Pojemność:6.8pF