Kupować 0805J2000470KUT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 200V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Grubość (maks): | 0.051" (1.30mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria: | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Numer części producenta: | 0805J2000470KUT |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 47pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Opis: | CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805 |
| Pojemność: | 47pF |