0805J2000392MXR
Part Number:
0805J2000392MXR
Opis:
CAP CER 3900PF 200V X7R 0805
Arkusz danych:
0805J2000392MXR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0805J2000392MXR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.051" (1.30mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:0805J2000392MXR
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:3900pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 3900PF 200V X7R 0805
Pojemność:3900pF