0603J2000680FFR
Part Number:
0603J2000680FFR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0603
Arkusz danych:
0603J2000680FFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0603J2000680FFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.031" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:0603J2000680FFR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:68pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0603
Pojemność:68pF