0603J2000561MXT
Part Number:
0603J2000561MXT
Opis:
CAP CER 560PF 200V X7R 0603
Arkusz danych:
0603J2000561MXT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0603J2000561MXT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.031" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:0603J2000561MXT
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:560pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 560PF 200V X7R 0603
Pojemność:560pF