0603J0252P70BCR
Part Number:
0603J0252P70BCR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0603
Arkusz danych:
0603J0252P70BCR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0603J0252P70BCR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:±0.1pF
Grubość (maks):0.031" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:0603J0252P70BCR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:2.7pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0603
Pojemność:2.7pF