Kupować 059-0110 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 440V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.251" Dia x 1.262" L (6.37mm x 32.05mm) |
| Seria: | BS88 |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Inne nazwy: | 59-110 59-110-ND |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | 059-0110 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Ceramic |
| Opis: | FUSE CERAMIC 2A 440VAC 3AB 3AG |
| Aktualna ocena: | 2A |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 33kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |