Kupować 057100CCL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Seria: | 571 |
| Inne nazwy: | 057100CCL-ND 5710CC 571OCC |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Panel Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | 057100CCL |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class CC |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Opis: | FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | Brass |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |