Kupować 04980912ZXT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 32V |
|---|---|
| Termination Style: | Bolt Down |
| Seria: | MIDI® 498 |
| Inne nazwy: | 4980912ZXT |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Panel Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | 04980912ZXT |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Bolt Down |
| Rozmiar bezpiecznika: | 1.614" L x 0.472" W x 0.327" H (41mm x 12mm x 8.3mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | MIDI |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 200A 32V 1 Circuit Bolt Down Panel Mount |
| Opis: | FUSE HLDR BLT DWN 32V 200A PANEL |
| Aktualna ocena: | 200A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |