048103.5H
048103.5H
Part Number:
048103.5H
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC
Arkusz danych:
048103.5H.pdf
Wprowadzenie
Kupować 048103.5H z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:125V
Napięcie znamionowe - AC:125V
Rozmiar / Wymiar:0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm)
Seria:481
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Alarm Indicator
Inne nazwy:048103.5
0481035H
F721
H48103.5
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:10.5
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:048103.5H
Typ bezpiecznika:Indicating Fuse
cechy:Indicating
Opis:FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC
Odporność na zimno DC:0.0415 Ohm
Aktualna ocena:3.5A
Klasa:-
Zdolność @ Napięcie znamionowe:300A