Kupować 03590008Z z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Seria: | 359 |
| Inne nazwy: | 359008 |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 8 |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 03590008Z |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | 3AG |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 30A 600V 8 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Opis: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |