Kupować 0305.100M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 277V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 277V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) |
| Seria: | PICO® 305 |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can, Horizontal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 50°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 0.00138 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | 0305.100M |
| Typ bezpiecznika: | Board Mount |
| cechy: | Intrinsically Safe |
| Opis: | FUSE BRD MNT 100MA 277VAC/VDC |
| Odporność na zimno DC: | 3.6 Ohm |
| Aktualna ocena: | 100mA |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 1.5kA |
| Zatwierdzenia: | ATEX, cURus, IECEx |
| Aplikacje: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |