Kupować 030101.5H z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 125V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm) |
| Seria: | 301 |
| Czas odpowiedzi: | Medium |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 1AG, 1/4" x 5/8" |
| Inne nazwy: | 30101.5 30101.5H H30101.5 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | 030101.5H |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Glass |
| Opis: | FUSE 1.5A 125V 1AG NORMAL BLO |
| Aktualna ocena: | 1.5A |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | - |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |