Kupować 0298200.V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 32V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) |
| Seria: | MEGA® |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Auto Link |
| Inne nazwy: | 0298200V 298200.V 298200V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 204000 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | 0298200.V |
| Typ bezpiecznika: | Automotive |
| Opis: | FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK |
| Odporność na zimno DC: | 0.000257 Ohm |
| Aktualna ocena: | 200A |
| Kolor: | Blue |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 2kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |