02400113XP
02400113XP
Part Number:
02400113XP
Producent:
Littelfuse
Opis:
DIODE MINI 1.0A
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12257 Pieces
Arkusz danych:
02400113XP.pdf
Zapytanie ofertowe
Wprowadzenie
BYCHIPS jest dystrybutorem zaopatrzenia dla
02400113XP e-mailem, otrzymasz najlepszą cenę zgodnie z planem.
Kupować
02400113XP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Seria:
Poziom czułości na wilgoć (MSL):
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:
7 Weeks
Numer części producenta:
02400113XP
Opis:
DIODE MINI 1.0A
Email:
[email protected]
Szybkie zapytanie ofertowe
Part Number
Ilość
Firma
E-mail
Telefon
Komentarze
Podobne zamienne do
02400113XP
Obraz
Producenci
Widok
02400104P
Littelfuse Inc.
DIODE MINI ASSY RESISTOR
Zapytanie ofertowe
02400108P
Littelfuse Inc.
RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
DIODE MINI 1.0A 400V
DIODE MINI 1.5A 400V
RESISTOR MINI 2700 OHM 0.25W
DIODE 1.5KW TVS MINI DIODE
DIODE MINI 1.0A
RESISTOR MINI 1130 OHM 0.25W
02400103LXN
DIODE ATO 50 PC
DIODE MINI 1A 400V
02400105Z
RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W
DIODE MINI 1A 1000V
RESISTOR MINI 500 OHM 1/2 W
RESISTOR MINI 1500 OHM 0.25W
DIODE MINI 1A 400V
RESISTOR MINI 121 OHM 1/4 W