Kupować 0218005.MXF11P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Seria: | 218 |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5mm x 20mm |
| Inne nazwy: | 0218005MXF11P 218005.MXF11P 218005MXF11P |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 111 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | 0218005.MXF11P |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Glass |
| Opis: | FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM |
| Odporność na zimno DC: | 0.0104 Ohm |
| Aktualna ocena: | 5A |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 50A |
| Zatwierdzenia: | CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |