Kupować 0031.8002 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | - |
|---|---|
| Termination Style: | PC Pin |
| Seria: | OG |
| Orientacja: | Horizontal |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | PCB |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | 0031.8002 |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | 5mm x 20mm |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 16A 1 Circuit Cartridge PCB |
| Opis: | FUSE BLOCK CARTRIDGE 16A PCB |
| Aktualna ocena: | 16A |
| Materiał styków: | Copper Alloy |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |