Kupować ZXTEM322TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 325mV @ 300mA, 3.5A |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 3-MLP/DFN (2x2) |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 3W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 3-PowerSMD, Flat Leads |
| Inne nazwy: | Q2475770 ZXTEM322TA-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZXTEM322TA |
| Częstotliwość - Transition: | 160MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 3.5A 160MHz 3W Surface Mount 3-MLP/DFN (2x2) |
| Opis: | TRANS NPN 80V 3.5A 3-MLP |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 25nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |