Kupować ZX5T3ZTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 185mV @ 550mA, 5.5A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-89-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 2.1W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Inne nazwy: | ZX5T3ZTR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | ZX5T3ZTA |
| Częstotliwość - Transition: | 152MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 5.5A 152MHz 2.1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Opis: | TRANS PNP 40V 5.5A SOT-89 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 20nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 5.5A |
| Email: | [email protected] |