Kupować ZTX949STZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 320mV @ 300mA, 5A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1.58W |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | E-Line-3, Formed Leads |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZTX949STZ |
| Częstotliwość - Transition: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 4.5A 100MHz 1.58W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Opis: | TRANS PNP 30V 4.5A E-LINE |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 1A, 1V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |