Kupować ZL50021QCG1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 256-LQFP (28x28) |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 256-LQFP |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | ZL50021QCG1 |
| Berło: | - |
| zawiera: | - |
| Funkcjonować: | Switch |
| Rozszerzony opis: | Telecom IC Switch 256-LQFP (28x28) |
| Opis: | IC TDM SWITCH 4K-CH ENH 256LQFP |
| Obecny - Dostawa: | 1.75mA |
| Email: | [email protected] |