Kupować Z0410NF 1AA2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 800V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-202 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-202 |
| Inne nazwy: | 497-6210 Z0410NF1AA2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | Z0410NF 1AA2 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Standard 800V 4A Through Hole TO-202 |
| Opis: | TRIAC 800V 4A TO202 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 4A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 20A, 21A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 25mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 25mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |