VRR07M103KGS
Part Number:
VRR07M103KGS
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12336 Pieces
Arkusz danych:
VRR07M103KGS.pdf
Wprowadzenie
Kupować VRR07M103KGS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:1000V (1kV)
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Seria:VRR
oceny:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 200°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:26 Weeks
Numer części producenta:VRR07M103KGS
Lead Style:Straight
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.300" (7.62mm)
cechy:High Voltage, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Opis:CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Pojemność:10000pF