Kupować V681HB34 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 1067.5V (1.0675kV) |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 962V |
| Napięcie warystora (maks.): | 1173V (1.173kV) |
| Seria: | HB34 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Square 34mm, Formed Tabs |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 875VDC |
| Maksymalna V AC: | 680VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V681HB34 |
| Energia: | 925J |
| Opis: | VARISTOR 1067.5V 40KA SQ 34MM |
| Prąd - przepięcia: | 40kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 1900pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |