UVZ2W2R2MPH
UVZ2W2R2MPH
Part Number:
UVZ2W2R2MPH
Opis:
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19619 Pieces
Arkusz danych:
1.UVZ2W2R2MPH.pdf2.UVZ2W2R2MPH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVZ2W2R2MPH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UVZ
tętnienia prądu:23mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UVZ2W2R2MPH
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:2.2µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:2.2µF