UVR2W3R3MPD1TD
UVR2W3R3MPD1TD
Part Number:
UVR2W3R3MPD1TD
Opis:
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVR2W3R3MPD1TD.pdf2.UVR2W3R3MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR2W3R3MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:45mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-12879-1
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UVR2W3R3MPD1TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.689" (17.50mm)
Rozszerzony opis:3.3µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:3.3µF