UVR1E471MPA
UVR1E471MPA
Part Number:
UVR1E471MPA
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16167 Pieces
Arkusz danych:
1.UVR1E471MPA.pdf2.UVR1E471MPA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR1E471MPA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:550mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UVR1E471MPA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:470µF