UVR1E470MDD6
UVR1E470MDD6
Part Number:
UVR1E470MDD6
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVR1E470MDD6.pdf2.UVR1E470MDD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR1E470MDD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:115mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UVR1E470MDD6
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:47µF