UVK2E3R3MED
UVK2E3R3MED
Part Number:
UVK2E3R3MED
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVK2E3R3MED.pdf2.UVK2E3R3MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVK2E3R3MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UVK
tętnienia prądu:40mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UVK2E3R3MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:3.3µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Pojemność:3.3µF