UTM1E100MPD1TD
Part Number:
UTM1E100MPD1TD
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.UTM1E100MPD1TD.pdf2.UTM1E100MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UTM1E100MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UTM1E100MPD1TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:10µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:10µF