URZ2C151MHD1TN
URZ2C151MHD1TN
Part Number:
URZ2C151MHD1TN
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.URZ2C151MHD1TN.pdf2.URZ2C151MHD1TN.pdf
Wprowadzenie
Kupować URZ2C151MHD1TN z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:URZ
tętnienia prądu:510mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-12366-1
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:URZ2C151MHD1TN
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:150µF