UPZ2D221MNY9
UPZ2D221MNY9
Part Number:
UPZ2D221MNY9
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPZ2D221MNY9.pdf2.UPZ2D221MNY9.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPZ2D221MNY9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPZ
tętnienia prądu:1.075A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-4407
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPZ2D221MNY9
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Pojemność:220µF