UPW1C101MEH
UPW1C101MEH
Part Number:
UPW1C101MEH
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18894 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW1C101MEH.pdf2.UPW1C101MEH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1C101MEH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:188.5mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW1C101MEH
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:250 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:100µF